Haber Detayı
21 Ocak 2021 - Perşembe 09:33
 
AK Parti Onikişubat Kadın Kollarında devir teslim töreni yapıldı!
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Onikişubat İlçe Kadın Kolları Başkanlığında önceki dönem Başkanı Banu Pakdil, görevi Nursel Kaçamaz’a düzenlenen törenle devretti.
SİYASET Haberi
AK Parti Onikişubat Kadın Kollarında devir teslim töreni yapıldı!

AK Parti Kahramanmaraş İl binasında düzenlene programa İl Kadın Kolları Başkanı Gül Çitil Okur, Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Banu Pakdil, Onikişubat Kadın Kolları Başkanı Nursel Kaçamaz ve partililer katıldı.

 

Devir teslim töreninde konuşan İl Kadın Kolları Başkanı Çitil Okur: “Bugün Onikişubat İlçe Kadın Kolları başkanlığımızın bir bayrak değişimine tanıklık edeceğiz. İnşallah bugüne kadar görev yapmış olan Banu başkanımıza emeklerinden dolayı ve sizin yol arkadaşlığınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.Bayrağı devralan, görevi sizlerle birlikte devam ettirecek olan ve daha güzel çalışmalara imza atabilecek Nursel Kaçamaz başkanımızla ve arkadaşlarımızla birlikte yolumuza devam edeceğiz. Yeni görev alacak olan arkadaşlarımıza, yönetim kurulu ekiplerimiz de teşekkür ediyoruz. Onikişubat İlçesibizim için bir ocak.Bireğitim Kurumu. Yeni oluşacak ekipte çalışacak olan arkadaşlarıma başarılar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

 

Banu Pakdil ise veda konuşmasında: “Bugüne kadar 7 yıldır çok severek yaptığım görevimibugün sonlandırıyorum. Her şeyin bir ömrü var. Her şeyin bir sonu var.Bu son benim içinde gerçekten çok güzel bir son oldu. Sonuçta 7 yıldır beraber görev yaptığım, yan yana olduğum,her an yanımda olan arkadaşım Nursel Kaçamaz’a görevi devrediyorum. Onun bu göreve gerçekten layığı ile yerine getireceğine inanıyorum.Her zaman bahsettiğim bir şey vardı; görevi ehline emanet etmek istiyorum.Şimdi İnşallah ehline emanet ediyorum.Ondan daha iyisini şu anda düşünemiyorum. İnşallah o da bu görevi sonuna kadar güzellikle yerine getireceğine ben inanmıyorum.Takıldığı yerlerde yine ben yanındayım. Onun bana yaptığı gibi ben de ona her zaman destek olacağım.Zaten çok uzaklara gidemem. Arkadaşlar ben yine buradayım, bu mecburi bir ayrılış bildiğiniz gibi. İnşallah bundan sonra da gerek değerli arkadaşım Nursel başkanımız gerekse de onunla birlikte görev yapacak bütün yönetimdeki arkadaşlarımıza kolaylıklar başarılar diliyorum. Rabbim sonuna kadar güzellikler nasip etsin.” Dedi.

 

Görevi devralan Onikişubat İlçe Kadın Kolları Başkanı Kaçamaz ise, Banu Pakdil’e yaptğı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

 

AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ise: “Hepimizin görevleri sonlanır ama bu davaya olan aşkımız, liderimize olan sevdamız hiçbir zaman bitmez. Özellikle hanımefendiler açısında bu çok daha kıymetlidir ki, onların fedakarlığı bizlerden çok daha farklı. Bu vesile ile ben görevi bırakan Banu Pakdil Başkanımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni başkanımız Nursel Kaçamaz başkanımıza da hayırlı olmasını temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adalet ve Kalkınma Partisi, AK Parti, AK Parti Kahramanmaraş
Yorumlar
Haber Yazılımı