Haber Detayı
11 Ocak 2021 - Pazartesi 18:34
 
Balcıoğlu, En Önemli Sıkıntısı Yatırım Alanlarındaki Yetersizlik!
Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şahin Balcıoğlu,Kahramanmaraş ekonomisinin en önemli sıkıntısının yatırım alanlarındaki yetersizlik olduğunu söyledi.
EKONOMİ Haberi
Balcıoğlu, En Önemli Sıkıntısı Yatırım Alanlarındaki Yetersizlik!

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD), ‘Türkiye Ekonomiyi Konuşuyor’ etkinliğine denizcilik sektöründeki gelişmeler, sığınmacı sorunu ve endemik bitki varlığı konuları damga vurdu. İstanbul, Hatay ve Kahramanmaraş’tan katılan oda başkanları ekonomi gazetecilerinin sorularını yanıtladı.     

 

Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin (EGD) her hafta sonu görüntülü platformda gerçekleştirdiği ‘Türkiye Ekonomiyi Konuşuyor’ etkinliğine bu kez TOBB Başkan Yardımcısı ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer Kıran, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şahin Balcıoğlu ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin katıldı.

 

Moderatörlüğünü EGD Başkanı Celal Toprak ve EGD Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Uluğtürkan’ın birlikte gerçekleştirdikleri toplantıda Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şahin Balcıoğlu, Kahramanmaraş’ınpandemide en az hasar alarak büyümesini sürdüren bir şehir olduğunu söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şahin Balcıoğlu, Şahin Balcıoğlu, Kahramanmaraş
Yorumlar
Haber Yazılımı