Haber Detayı
24 Aralık 2020 - Perşembe 21:21
 
KSÜ ve Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı!
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.
EĞİTİM Haberi
KSÜ ve Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı!

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 7. Bilim Şenlikleri Destekleme Programı kapsamında Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘Kahraman Şehir Bilim İle Buluşuyor’ projesinin uygulanmasında öğrencilerin üniversite imkânlarından faydalanmasının sağlanmasını amaçlayan protokol, KSÜ Rektörlük Makamında Rektör Prof. Dr. Niyazi Can ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt tarafından imzalandı.


Protokol kapsamında Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne üniversitemizce altyapı ve uzman personel desteği sağlanması amaçlanıyor.


KSÜ yönetimi olarak kurum ve kuruluşlarla etkili ve verimli işbirliklerine imza atmayı sürdürdüklerini belirten Rektör Prof. Dr. Niyazi Can, “Şehrimizin ve ülkemizin kalkınmasına katkı sunacak her türlü projeyi eğitim, bilim ve teknoloji alanındaki deneyimimiz, alanında uzman yetişmiş insan gücümüz ve güçlü fiziki altyapımızla destekliyoruz. Üniversitemiz bütün imkânlarıyla ülkemiz ve milletimizin hizmetindedir.”  ifadelerini kullandı.


Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt da eğitime verdikleri destekler için Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’a şükranlarını sundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, KSÜ, TÜBİTAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı